День сім’ї, любові та вірності в с.Коржі

В неділю, 8 липня у день пам’яті святих блаженних Петра і Февронії, в  храмі Преображення Господнього, що будується в с.Коржі відбулось свято, присвячене Дню сім’ї, любові та вірності. На свято був запрошений голова сімейного відділу Бориспільської єпархії, настоятель Свято-Троїцького храму с.Пасічна, протоієрей Іван Омельчук  В ході зустрічі були обговорені питання, що стосуються виховання сучасної молоді та проблематики сімейних стосунків.

viber image4

Зустріч розпочалась з акафісту покровителям сім’ї, святим Петру і Февронії. По закінченні молитви зі словами привітання до прихожан храму звернувся настоятель храму, протоієрей Миколай Борисюк. Далі відбулась презентація відео-проектів сімейного відділу: “Мамо – я тебе люблю” і “Сім’я для мене – це”.
Продовженням зустрічі стало спілкування у форматі питання – відповідь, де місцеві парафіяни задавали запитання духовенству.
На закінчення всі учасники зустрічі подякували Богу за проведений захід.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmo1eejC