Храмове свято у Лехнівці

Різдво Іоанна Хрестителя, котре Церква відзначає 7 липня за новим стилем, входить до числа 5-ти великих свят річного кола богослужіння. Цього дня вшановується різдво “найбільшого серед народжених жінками”, як про Предтечу сказав Спаситель.

Цього дня святкове богослужіння з нагоди престольного свята очолив благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій (Омеляненко) у храмі Різдва Іоанна Предтечі села Лехнівки. Його Високопреподобію співслужили духівник благочиння та настоятель, протоієрей Анатолій Левицький та духовенство Березанського,  Бориспільського та Згурівського благочинь. Вже традиційно цього дня віруючі із сусідніх сіл поспішають до Лехнівки, щоб розділити із місцевими свято. Зранку було звершено читання акафісту та мале освячення води біля криниці на подвір’ї храму. Після цього розпочалася святкова Божественна Літургія. В завершення, духовенство разом із вірними звершили хресний хід довкола храму, окропивши прихожан святою водою. Після богослужіння проповідь виголосив архімандрит Назарій. Священик розповів про обставини Різдва Предтечі та наголосив на терпінні і відданості волі Божій праведних Захарії та Єлисавети, котрі мають послужити прикладом чеснот для християн. Наостанок, благочинний привітав настоятеля та прихожан із храмовим святом. У свою чергу отець Анатолій подякував всім священикам за можливість спільної Євхаристії.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmoCgYL8