Заупокійне богослужіння по новопреставленому духівнику Березанського благочиння, протоієрею Петру Красножону

24 січня 2017 року в храмі Архістратига Божого Михаїла відбувся парастас по новопреставленому духівнику Березанського благочиння протоієрею Петру Красножону. Заупокійне богослужіння звершив собор священиків Березанського та Баришівського благочинь. Під час богослужіння нескінченний потік вірян приходив помолитись за душу новопреставленого отця Петра, тим самим проявляючи до нього свою любов та вдячність за довгі роки духовного пастирства.

img_9191

По закінченні богослужіння, благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій подякував всім за молитву за новопреставленого та розповів про розпорядок заупокійного богослужіння 25 січня, щоб всі бажаючі мали змогу провести гаряче любимого батюшку в останню путь. Після цього розпочалося почергове читання Євангелія священиками, яке буде читатися протягом ночі.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ…