Престольне свято в с. Семенівка

9 січня, в день пам’яті святого апостола первомученика архідиякона Стефана в с. Семенівка відбулась святкова Божественна Літургія, яку очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля храму протоієрея Сергія Осипчука, ієрея Миколая Борисюка та диякона Симеона Шияна. Під час Божественної Літургії була піднесена молитва за мир в Україні.

img_2577

По закінченні богослужіння, до всіх присутніх зі словами проповіді звернувся отець благочинний, який розповів про особливий подвиг первомученика та наголосив на яскравому прикладі стійкості у вірі святого Стефана для всіх нас і побажав наслідувати приклад цієї стійкості в вірі, так як зараз також настали нелегкі часи для всіх православних християн. Наостанок отець Назарій подякував настоятелю храма за понесені труди на приході.