Соборне богослужіння в с. Лехнівка

07 липня за новим стилем Церквою вшановується одне із п’яти Великих свят богослужбового року – Різдво Іоана Предтечі. На честь цього свята освячений головний престол церкви у селі Лехнівці Березанського благочиння.

IMG_20160707_103803

Цього року святкування на честь храмового свята очолив благочинний архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника протоієрея Петра Красножон та духовенства благочиння. Богослужіння розпочалося із малого освячення води біля криниці, що на території храму. Після цього була звершена Божественна Літургія та традиційний хресний хід. Дякуючи старанням настоятеля, протоієрея Анатолія Левицького, цього дня кожного року приїздить багато віруючих із сусідніх міст та сіл, щоб розділити радість свята.

Вкінці, звертаючись до присутніх, отець Назарій закликав підражати житію Іоанна Предтечі та завжди пам’ятати головні слова його проповіді: «Покайтеся, бо наблизилося Царство Небесне…».