Архімандрит Назарій взяв участь у святковому богослужінні у Броварах

20 січня 2022 року у післясвято Богоявлення та Собор Іоанна Предтечі Божественну Літургію в Іоанно-Богословському храмі міста Броварів звершив настоятель і благочинний ІІ Броварського округу протоієрей Іоанн Мисів.

Цього дня священнослужитель відзначає день тезоіменитства. Імениннику співслужили благочинний І Броварського округу протоієрей Олександр Левчук, настоятель храмового комплексу архістратига Михаїла міста Києва протоієрей Богдан Штим, благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко), благочинний І Дарницького округу міста Києва протоієрей Василій Біляк, благочинний Дніпровського округу міста Києва протоієрей Іоанн Свередюк, духовенство двох Броварських благочинь та гості у священному сані.

Після Літургії від імені духовенства протоієрей Богдан привітав отця Іоанна із Днем Ангела.

Усі фото новини – https://photos.google.com/share/AF1QipOSh3Nx6FLf98ED1MmaFJxS1aoFMBjdYshdmg_gckDl9HPYPPZZVKanlGSKdrVxCQ?key=MUk1Rjgtc0JlTVpqb0FGYWZ0WDNWN2ZZRzlPUEh3