Велика Різдвяна вечірня

07 січня 2022 року ввечері напередодні Собору Пресвятої Богородиці у Свято-Благовіщенському храмі міста Березані була звершена велика різдвяна вечірня та полієлейна утреня.

Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля храму Різдва Пресвятої Богородиці села Волошинівки ієромонаха Миколая (Сидоренка), настоятеля Спасо-Преображенського храму села Коржі протоієрея Миколая Борисюка, настоятеля Архангело-Михайлівського храму міста Березані протоієрея Сергія Тарана, ієрея Андрія Борбича, настоятеля храму на честь ікони Божої Матері “Всіх Скорботних Радість” села Яблуневе ієрея Іллі Ляшика, диякона Симеона Шияна та ієродиякона Никона (Згурського). Піснеспіви виконував зведений хор під керівництвом Ольги Ганжи.
За вечірнім богослужінням після входу був виголошений великий прокімен “Кто Бог велий, яко Бог наш, Ты еси Бог, творяй чудеса”. На полієлеї духовенство помазало віруючих освяченим єлеєм. В кінці хор виконав колядки.

Усі фото новини – https://photos.google.com/share/AF1QipNj6vhn1agA06xlHqiA58AqclZ4nGhoyB9zerh_vTKnIZ9qIhfGwOOFYh4pAKfK6Q?key=UVNmRF9TTU8yT1E0NVpzTDZ3a3ZPbmJxaDdsOW53