У православних храмах звершено останню Божественну Літургію Передосвячених Дарів

Страсна Середа – день, коли апостол від 12-ти Іуда помислив зрадити Спасителя, видавши Його первосвященникам за 30 срібняків. Також цього дня згадується блудниця, котра вилила на Христа дорогоцінне миро, цим самим, за словом Господа, підготувала Його до погребіння.

Цей день особливий, оскільки згадувані вище події поклали піст для кожної середи протягом року. У Страсну Середу завершується читання Псалтирі, звершується остання цьогоріч Божественна Літургія Передосвячених Дарів, припиняється постовий розспів, а в кінці Літургії після заамвонної молитви звершуються останні поклони із молитвою Єфрема Сиріна.
24 квітня цього року у Свято-Благовіщенському храмі міста Березань Передосвячену Літургію очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля Архангело-Михайлівського храму міста протоієрея Сергія Тарана, настоятеля храму священномученика Власія Севастійського села Коржі протоієрея Миколая Борисюка, настоятеля храму на честь ікони Божої Матері “Всіх Скорботних Радість” села Яблуневе ієрея Іллі Ляшика та ієродиякона Никона (Згурського).
Літургії передувало звершення Великопісних часів із читанням Святого Євангелія: 3-й час звершив архімандрит Назарій, 6-й час – протоієрей Сергій, 9-й час – ієрей Ілля, зображальні із чином прощення – протоієрей Миколай.
За богослужінням була піднесена молитва за мир у нашій Вітчизні.
Після Літургії отець Назарій виголосив проповідь, у якій звернув увагу на поняття зради та вірності Богу.

Усі фото новини – https://photos.google.com/share/AF1QipMlofbzzwl0qdAsTNM4ufmvny3lq8JItgdJpKrW8k_jbr1MJYg2_pOhulBtSHYnsw?key=bl9yZjVUN0tIUE5fN0hRb0tod2VaN3RqcTllVkVB