Архімандрит Назарій привітав Козелецького благочинного із тезоіменитством

21 листопада в день Собору архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних Божественну Літургію в нижньому храмі на честь святих мучеників Адріана та Наталії Собору Різдва Пресвятої Богородиці міста Козельця очолив благочинний Козелецького округу протоієрей Михаїл Терещенко у співслужінні благочинного Березанського округу архімандрита Назарія (Омеляненко) та духовенства Козелецького благочиння.

46520722_595658504208826_64182088600911872_n

Після читання Євангелія проповідь виголосив архімандрит Назарій. Священнослужитель розповів православне вчення про Ангелів та закликав до смирення та вірності своєму Творцю, як це засвідчив святий архістратиг Михаїл. За Літургією була піднесена молитва за мир в Україні. Після богослужіння протоієрей Михаїл привітав присутніх зі святом та побажав віруючим палкості віри та правильно використовувати даний Богом дар свободи у власному житті. В кінці духовенство та прихожани привітали отця Михаїла із тезоіменитством.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHskMQbrFU