Хрещення Господнє

19 січня Православна Церква святкує Святе Богоявлення, Хрещення Господнє. Богоявленням свято іменується, оскільки саме цього дня Церква згадує, вперше в історії людства Бог явив Себе як Трійця: Син – 2-га іпостась – приймає хрещення від Іоанна у водах ріки Іордан, Отець – 1-ша іпостась – промовляє із Неба, засвідчуючи: “Це є Син Мій Улюблений, про Котрого благоволю”, Дух Святий – 3-тя іпостась – у вигляді голуба сходить із Неба та почиває на Іісусі Христі.

Цього року у цей день у Свято-Благовіщенському храмі міста Березань духовенство храму звершило святкову Божественну Літургію. Після Євангелія проповідь виголосив найстаріший клірик благочиння, протоієрей В’ячеслав Ушаков. У проповіді священик пояснив різницю між хрещенням Спасителя та таїнством Хрещення, котре звершується над усіма християнами. Після Літургії біля храму було звершено Велике освячення води. Після богослужіння віруючих зі святом привітав архімандрит Назарій (Омеляненко).

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsm9FoGW9