Духовенство Березані звершило Велике освячення води на озері “Центральне”

Вже традиційно на свято Хрещення Господнього у Березані на озері “Центральне” проходять загальноміські заходи, присвячені цьому християнському святу. Цього року Велике освячення води звершив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні настоятеля Михайлівського храму міста, протоієрея Сергія Тарана, настоятеля Успенського храму міста, ієрея Димитрія Бондаря та диякона Симеона Шияна.

Після богослужіння, отець Назарій звернувся до присутніх із проповіддю, у якій розповів про значення Хрещення Господнього для людства та наголосив на правильному розумінні православного вчення про відпущення гріхів через Таїнство Сповіді, а не через народні традиції. Після богослужіння всі бажаючі мали змогу окунутися у воді озера. Цього ж дня пройшов благодійний ярмарок та концерт “Різдвяно – Новорічні передзвони” в міському будинку культури. Зібрані кошти будуть передані на підтримку воїнів АТО.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHskrTM9s6