Навечір’я Різдва Христового

06 січня цього року богослужіння Навечір’я Різдва Христового у Свято-Благовіщенському храмі міста Березань очолив благочинний округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Устав Православної Церкви для цього дня вказує деякі особливості. Так, богослужіння розпочалося Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста, після якої були звершені 9й час та вечірня. На вечірній пролунало 8 старозавітних уривків (парамій), в яких розповідалося про пришестя у світ Месії. Після цього були прочитані Апостольський та Євангельський уривки, в яких розповідалося безпосередньо про умови , в яких народився Христос. В кінці під святковий спів тропаря і кондака Різдва Христового із вівтаря на середину храму була винесена ікона Різдва. Після богослужіння отець Назарій привітав віруючих із передднем Різдва та побажав у власних серцях відчути присутність Богонемовляти.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmaMzzXH