Відбулися збори Березанського благочиння

12 червня цього року в день пам’яті преподобного Ісаакія Далматського у Димитрівському храмі села Садове було звершено святкове богослужіння. Божественну Літургію очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння, протоієрея Анатолія Левицького та духовенства благочиння.

Після читання Євангелія проповідь виголосив настоятель Свято-Успенського храму міста Березань ієрей Димитрій Бондар. У своєму слові священнослужитель окреслив основні віхи житія та подвигів преподобного Ісаакія та закликав віруючих наслідувати стійкість віри преподобного. За богослужінням була піднесена молитва за мир у нашій Батьківщині та молитва при будівництві храму, оскільки віруючі Садового із 2015 будують кам’яну церкву. Після Літургії до прихожан звернувся отець Назарій. Він привітав усіх із початком Петрового посту та окреслив основні напрямки духовного подвигу. Отець- благочинний побажав духовенству та віруючим із максимальною користю для душі провести дні посту. Після спільного богослужіння пройшли чергові збори Березанського благочиння. На початку зборів отець Назарій привітав настоятеля Олександрівського храму села Ярешки, протоієрея Андрія Паламарюка, із 45-ти літтям. У ході зборів були обговорені питання уніфікації богослужбової практики, роботи з молоддю на парафіях у літній період та інші.