Навечір’я Святого Богоявлення у Свято-Благовіщенському храмі м. Березань

18 січня 2016 року благочинний Березанського округу ієромонах Назарій (Омеляненко) звершив уставне богослужіння в Навечір’я Святого Богоявлення у Свято-Благовіщенському храмі м. Березань.

IMG_20160118_101448

Богослужіння розпочалося із Царських часів, котрі, за рахунок використання особливих псалмів, співання святкових тропарів і стихир та читань парамій, Апостолу та Євангелія, розповідають про подію Хрещення Господнього та пророцтва стосовно неї із Старого Завіту.

Цього дня згідно типікону звершується вечірня разом із Божественною Літургією святителя Василія Великого. Після заамвонної молитви Велике водоосвячення звершив ієромонах Назарій у співслужінні протоієрея В’ячеслава Ушакова та диякона Симеона Шияна.

Вкінці богослужіння на середину храму із вівтаря була винесена ікона Хрещення Господнього під спів святкового тропаря та кондака.