Обрізання Господнє. Святителя Василія Великого

14 січня у день свята Обрізання Господнього благочинний Березанського округу Бориспільської єпархії ієромонах Назарій звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого у Свято-Благовіщенському храмі міста Березань.

IMG_20160114_102713

Напередодні отець-благочинний у співслужінні протоієрея В’ячеслава Ушакова звершив Всенічне бдіння.

Після Літургії отець Назарій виголосив проповідь, у якій розповів про старозавітній закон обрізання хлопчиків на 8ий день після народження та про виконання закону втіленим Богочоловіком. Вкінці священик привітав всіх, хто носить ім’я на честь святителя Василія Великого із тезоіменитством та всіх присутніх із Новим роком за старим стилем.

Настоятель, хористи та прихожани привітали регента Свято-Благовіщенського храму Шиян Василісу із Днем народження та Днем Ангела.