Розпочалися заняття на катехізаторських курсах у Березані

З благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, вже вп’яте розпочинаються заняття для дорослих на катехізаторських курсах, що діють при Благовіщенському храмі в Березані.

02 вересня 2018 року благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) звершив молебень перед початком занять та прочитав першу лекцію на тему: “Православне богослужіння на сучасному етапі: шляхи реалізації типікону в богослужбовій практиці”. Цього року заняття будуть проходити щонеділі ввечері після богослужіння акафісту. Кожне заняття присвячується певній темі, котра і буде обговорюватися. Слухачі матимуть можливість прослухати лекції та задати питання по Старому і Новому Завітах, літургіці, догматиці, історії Церкви та сектознавству. Лекторами протягом року будуть архімандрит Назарій (Омеляненко), протоієрей Олександр Клименко, протоієрей Миколай Борисюк, Ричок О. С., Згурський А. П. та запрошені гості із духовних та інших навчальних закладів, котрі є спеціалістами у різних сферах.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmpAdqkT