Неділя жон-мироносиць в с.Коржі

22 квітня, в третю неділю по Пасці, святих жон-мироносиць в храмі священномученика Власія с.Коржі відбулась Божественна Літургія, під час якої також відбулась молитва за мир в Україні.

viber image3

По закінченні богослужіння, протоієрей Миколай виголосив проповідь, в якій розповів про величний подвиг та жертовну любов жінок-мироносиць, наголосивши на тому що в наш кожна православна жінка уособлює собою образ мироносиці.

Дуже приємно, що цього року на прохання отця Миколая до храму прибули в цей святковий день директор ЗОШ с.Коржі, Кудюкіна Ю.В. та учні, які в віршах та піснеспівах на пасхальну тематику привітали прихожан. Після цього настоятель храму, отець Миколай подякував директору школи і учням за привітання та вручив їм солодкі подарунки.

В кінці священик привітав всіх жіночок зі святом, вручивши кожній квіточку та просфору в знак поваги та любові до них.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmgwUGZH