Перше і друге знайдення чесної глави святого славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна

9 березня 2018 року, в день святкування обрітення глави Іоанна Предтечі, у храмі великомученика Димитрія Солунського с.Садове була звершена Літургія Передосвячених Дарів. Богослужіння очолив ієромонах Миколай (Сидоренко), настоятель храму Різдва Божої Матері с.Волошинівка у співслужінні настоятеля храму, протоієрея Валерія Повха та священнослужителів: протоієрея Миколая Борисюка і ієрея Андрія Борбича.

Після богослужіння, зі словами проповіді до парафіян звернувся ієромонах Миколай (Сидоренко), який наголосив на тому, що в період Великого посту найкраще брати приклад з житій святих, зокрема святого Пророка і Предтечі Господнього Іоанна. Також отець Миколай від усіх священиків привітав настоятеля, протоієрея Валерія з 15-ти річчям дияконської хіротонії та побажав йому терпіння і Божої благодаті, в свою чергу, отець-настоятель також подякував  священикам за соборну молитву та духовну підтримку в цей важливий для нього день.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHskuuCFED