В Яблуневому до храмового дня встановлено новий іконостас

Парафія на честь ікони Божої Матері “Всіх Скорботних Радість” села Яблуневе молода. 10 років тому вперше в історії села була звершена Божественна Літургія.

45589478_1160963410721664_8317312393289924608_n

З часом парафія стараннями протоієрея Петра Красножона (+2017) збудувала храм, котрий став окрасою сіл Яблуневе та Григорівка. Першим настоятелем став ієрей Сергій Таран, котрий протягом майже восьми років трудився над утворенням парафії та започаткуванням регулярних уставних богослужінь.

У червні 2017 року настоятелем храму був призначений випускник КДС ієрей Ілля Ляшик. Працею отця Іллі прихід почав розвиватися з новими перспективами. Протягом останніх місяців віруючі Яблуневого спостерігали як поступово споруджувався новий іконостас у сільському храмі. Наполегливістю священика та працею місцевих майстрів Тарана Г. А. та Мацька Б. С. до престольного свята постав новий іконостас за кресленням благочинного Березанського округу архімандрита Назарія (Омеляненка). Царські Врата для парафії були пожертвувані Преосвященнішим Сильвестром, єпископом Білогородським, ректором КДАіС, зі старого іконостасу академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці Києво-Печерської Лаври.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmta4z6z