Всенічна напередодні дня пам’яті священномученика Назарія

23 жовтня Православна Церква вшановує Собор святих Волинських. До числа святих входить священномученик Назарій (Лежава), митрополит Гаєнатсько- Кутаїський.

Уродженець Грузії був випускником Київської духовної академії, інспектором Волинської духовної семінарії, після чого повернувся на Батьківщину, де після ігуменства у кількох монастирях, був обраний архієреєм на Кутаїську кафедру. Свій земний шлях священномученик завершив під час архіпастирського візиту для освячення храму, коли був розстріляний разом із супроводжуючими. Напередодні святкування Всенічне бдіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні проректора КДАіС по виховній роботі архімандрита Амвросія (Вайнагія), благочинного академічного храму Різдва Пресвятої Богородиці КПЛ архімандрита Досифея (Михайлюка), регента академічного хору КДАіС архімандрита Леонтія (Тупкала), головного лікаря КДАіС архімандрита Феодосія (Марченка) та духовенства Березанського та Баришівського благочинь. На полієлеї духовенство заспівало величання священномученику, прочитало Євангеліє від Іоанна та помазало віруючих освяченим єлеєм.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmuDksiH