Благочинний Березанського округу відзначив День тезоіменитства

23 жовтня в День пам’яті Собору Волинських святих, серед яких є священномученик Назарій Кутаїський, День Ангела відзначає архімандрит Назарій (Омеляненко).

Цього дня зранку у Свято-Благовіщенському храмі міста Березань духовенство благочиння звершило акафіст священномученику Назарію. Божественну Літургію очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні благочинного ІІ Бориспільського округу архімандрита Феогноста (Юраш), духівника благочиння протоієрея Анатолія Левицького та духовенства Березанського та Баришівського благочинь. За богослужінням була піднесена молитва за єдність Церкви Христової та за нашу Вітчизну.

Після богослужіння духовенство звершило молебень священномученику. В завершенні Літургії отець Назарій виголосив проповідь, у якій на прикладі священномученка, наголосив на вірності Церкві та любові у служінні Богу і бижнім.

Після богослужіння духовенство та віруючі Березанського благочиння привітали благочинного зі святом.

Редакція сайту також приєднується до привітань! Многая і благая літа!

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHskL62f6y