Соборним богослужінням духовенство відзначило храмове свято у Ярешках

12 вересня цього року в день пам’яті перенесення мощів святого благовірного князя Олександра Невського в Олександро-Невському храмі села Ярешки Божественну Літургію очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

Його Високопреподобію співслужили: настоятель храму, протоієрей Андрій Паламарюк, клірик Свято-Макарівського храму міста Києва, протоієрей Петро Росоха (настоятель Ярешківського храму із 1998 по 2005 рік), настоятель Свято-Покровського храму села Жуківка Згурівського благочиння протоієрей Іоанн Балковський та диякон Симеон Шиян. За богослужінням була піднесена молитва за мир в Україні. Після Літургії довкола храму був звершений хресний хід, під час якого духовенство окропило віруючих святою водою. В кінці була піднесена молитва до благовірного князя та пролунало величання святому. Святковим многоліттям завершилося святкове богослужіння. Після богослужіння отець-благочинний виголосив проповідь, у якій через призму життя святого Олександра Невського закликав присутніх до стійкості у вірі та збереження благочестивих традицій боголюбивого народу. Отець Назарій привітав настоятеля та прихожан із престольним святом та побажав невідступного молитовного заступництва святого благовірного князя.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmnsmPyq