Березанський храм на честь Преподобних отців Києво-Печерських відзначив престольне свято

Храм на честь Преподобних отців Києво-Печерських, що знаходиться на території колишньої Березанської виправної колонії №95, відкрив свої двері для прихожан.

41466052_314280942455586_326366563298967552_n

10 вересня 2018 року, коли вшановується Собор преподобних отців Києво-Печерських, що в Дальніх печерах спочивають, духовенство Березанського благочиння звершило першу Божественну Літургію після закриття колонії. Після майже річної перерви у храмі знову залунали слова молитви. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника, протоієрея Анатолія Левицького та духовенства благочиння. Після Літургії був звершений молебень преподобним отцям Печерським.

В кінці отець Назарій виголосив проповідь про значення подвигів преподобних для сучасних християн. Наостанок, священик привітав прихожан із храмовим святом та з першою Літургією, котра вже була звершена у парафіяльному храмі. Саме з цієї служби розпочалися регулярні богослужіння у храмі.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmpNmuaZ