У Березані відкрилася виставка церковних старожитностей

В рамках святкування столітнього ювілею канонізації святителя Софронія Іркутського, 13 липня у холі Березанського будинку культури відкрилася виставка церковних старожитностей.

Всі експонати знаходяться в різних храмах Березанського благочиння. На виставці представлені богослужбові книги ХVІІІ-ХІХ століть, серед яких є Євангеліє, Часослов, Псалтир, Требник та інші. Окремо виставлені древні ікони, найдревнішою із яких є Федорівська ікона Божої Матері. Також на виставці можна ознайомитися із різним дореволюційним церковним начинням, таких як, дарохранительниця, плащаниця, лампади, підсвічники, облачення та багато іншого.

Також для відвідувачів представлена фотовиставка сучасного церковного життя у Березанському благочинні.

Всіх бажаючих із виставкою ознайомлював ієрей Ілля Ляшик, котрий розповідав про історію та призначення церковних речей.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmoiqCBf