До Березанського благочиння прибувають мощі великомученика Георгія Побідоносця

До Березанського благочиння прибувають мощі великомученика Георгія Побідоносця.
З благословення Високопреосвященнішого Антонія, митрополита Бориспільського і Броварського, частинка мощей великомученика Георгія Побідоносця перебуватиме на парафіях Березанського благочиння.

19 липня – четвер – Свято-Покровський храм с. Поділля – 16.30 – зустріч мощей, всенічне бдіння.
20 липня – п’ятниця – Свято-Покровський храм с. Поділля – 8.00 – Божественна Літургія, акафіст вмч. Георгію.
20 липня – п’ятниця – Свято-Благовіщенський храм м. Березань 16.45 – зустріч мощей, всенічне бдіння.
21 липня – субота – Свято-Благовіщенський храм м. Березань – 08.00 – Божественна Літургія, акафіст вмч. Георгію.
21 липня – субота – Свято-Благовіщенський храм м. Березань – 17.00 – всенічне бдіння.

22 липня – неділя – Свято-Покровський храм с. Борщів – 08.00 – зустріч мощей, Божественна Літургія, акафіст вмч. Георгію.
22 липня – неділя – храм ікони Божої Матері “Всіх Скорботних Радість” с. Яблуневе – 16.30 – зустріч мощей, всенічне бдіння.
23 липня – понеділок – храм ікони Божої Матері “Всіх Скорботних Радість” с. Яблуневе – 08.00 – Божественна Літургія, акафіст вмч. Георгію.
23 липня – понеділок – Свято-Димитрівський храм с. Садове – 16.30 – зустріч мощей, всенічне бдіння.
24 липня – вівторок – Свято-Димитрівський храм с. Садове – 08.00 – Божественна Літургія, акафіст вмч. Георгію.