Всенічним бдінням розпочалися святкування святителя Софронія Іркутського

12 липня 2018 року у Свято-Михайлівському храмі Березані духовенством Березанського благочиння звершено Всенічне бдіння напередодні дня пам’яті святителя Софронія, єпископа Іркутського. Богослужіння очолив благочинний Березанського округу архімандрит Назарій (Омеляненко).

На вечірні була звершена літія, на якій були освячені хліби, пшениця, вино та єлей. На полієлеї пролунало величання святителю Софронію та Євангельський уривок. Після цього віруючих помазали освяченим єлеєм.

Саме на цій парафії вперше розпочалося шанування святителя у Березані. За ініціативи тогочасного настоятеля, протоієрея Петра Красножона розпочалися соборні богослужіння 13 липня, а в 1996 році на території церковного подвір’я була влаштована криниця, котру освятили на честь святителя Софронія.

Після богослужіння на могилі протоієрея Петра Красножона (+2017) була звершена заупокійна літія.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmmrKXtk