Передосвячена Літургія в день пам’яті великомученика Феодора Тирона

2 березня, у п’ятницю другої седмиці Великого посту, в день пам’яті великомученика Феодора Тирона духовенство Березанського благочиння соборно звершило Божественну Літургію Передосвячених Дарів у храмі на честь Покрови Божої Матері в с. Поділля.

Очолив богослужіння благочинний Березанського округу, архімандрит Назарій (Омеляненко) у співслужінні духівника благочиння, протоієрея Анатолія Левицького, настоятеля храму, протоієрея Олександра Губенка та духовенства благочиння. Під час богослужіння було піднесено молитву за мир в нашій Вітчизні. Після запричасного вірша із проповіддю до вірян звернувся духівник благочиння. Він звернув увагу на необхідності для людини бути учасником богослужінь та євхаристичного життя церкви.

В кінці до віруючих звернувся отець Назарій, який закликав присутніх  укріплятися у добрих справах і намагатися стати краще протягом Великого посту.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHsmgmhtWe