Різдво Христове

07 січня 2018 року у день Різдва Христового святкову Літургію у Благовіщенському храмі міста Березань очолив найстаріший клірик Березанського благочиння, протоієрей В’ячеслав Ушаков у співслужінні благочинного округу, архімандрита Назарія (Омеляненка) та диякона Симеона Шияна.

Після Євангельського читання проповідь виголосив отець В’ячеслав. Звертаючись до віруючих, священнослужитель розповів про історію святкування Різдва Христового та закликав усіх до прийняття Богонемовляти Христа у своє серце.
Після богослужіння настоятель храму, отець Назарій, привітав прихожан зі святом та побажав, щоб світло Віфлеємської зірки, котре вказало волхвам шлях до Месії,  вказувало кожному віруючому на шлях до Істини. Також було зачитано Різдвяне послання блаженнішого Онуфрія, митрополита Київського і всієї України.
В кінці діти привітали всіх різдвяними піснеспівами. Прославляти новонародженого Христа продовжив хор храму.

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHskA5vAEv