IV Міжрегіональний фестиваль духовної пісні «Христос рождається – славімо!»

Дякуємо всім тим, хто не пожалів власного часу і прийшов до будинку культури м. Березань на ІV Міжрегіональний фестиваль духовної пісні «Христос рождається- славімо!» , який відбувся 8 січня 2018 року о 16.00 і зібрав вщент переповнений зал небайдужих до такого виду творчості людей.

Звісно, низький уклін тим, хто й наповнив цей вечір гомоном колядок, псалмів, піснеспівів та віршів, присвячених народженню Немовляти. Хочеться згадати кожного. Це:

Ведучі: Марк Григор’єв та Альона Длугунович;

Аматорський хор ветеранів «Вересень життя» м. Березань, керівник Катерина Павленко;

Малий склад хору Київської Духовної академії і семінарії;

Дитячий хоровий колектив Березанської школи мистецтв, керівник Тетяна Примак;

Аматорський народний хор «Терниця» м. Бориспіль, керівник Анатолій Пономаренко;

Аматорський народний хор «Родина» смт. Баришівка, керівник Григорій Яременко;

Хоровий колектив з м. Ірпінь, керівник Анна Кифенко;

Хор парафії Успіння Божої Матері смт. Клавдієво-Тарасове, керівник Анна Донець;

Ансамбль «Нікольський» м. Київ, керівник Уляна Дмитренко;

Дитячий ансамбль» Vondervoice», керівник Оксана Москаленко;

Ансамбль «Домінанта», керівник Тетяна Примак;

Фольклорний ансамбль «Мереживо», Керівник Катерина Павленко;

Хор Благовіщенської парафії м. Березань, керівник Шиян Василина.

Їхні виступи неодноразово отримували заслужене «Браво» і гучні та довготривалі оплески.

Наприкінці заходу декілька пісень виконав протоієрей Олександр Клименко, грамоти та подяки учасникам вручали благочинний, архімандрит Назарій (Омеляненко) та начальник відділу культури і туризму Антоніна Ткачук.

На святі також були присутні міський голова Тимченко Володимир Григорович, депутат обласної ради Павленко Олександр Іванович з родиною та, як на мене – все місто! Бо яблуку в залі просто ніде було впасти!

Не будемо описувати власні емоції – вони б’ють через край від тієї радості, яка наповнила серце кожного, хто долучився до цього свята. Дозволю собі лишень показати один із численних коментарів, які наповнили мережу після фестивалю.

Ось один із таких дописів:

“Що таке свято?.. Скоріш за все – це стан душі. Сьогодні всією родиною відвідали фестиваль колядок, організований Березанським відділенням Бориспільської єпархії УПЦ. Мабуть, уже давно березанський міський будинок культури не збирав стільки глядачів. Глядацька аудиторія була різновіковою: від немовлят ( серед наймолодших був і мій внучок Ярослав) до людей поважного віку. Духовна мелодія у виконанні артистів з різних міст звучала зі сцени більше двох годин, прославляла Різдво Сина Божого та закликала жити в мирі і порозумінні, разом з тим не була нав’язливою: жоден глядач не покинув своє місце до завершення концерту. Щирі слова вдячності організаторам фестивалю. Сьогодні вкотре переконався, що свято це дійсно стан душі. Всі залишали залу з піднесеним настроєм та вірою в добро, мир і злагоду. Христос народився! Славімо його!”.

Олександр Павленко

Усі фото новини – https://flic.kr/s/aHskukkBcQ.